Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pro masáž
Pro masáž
Masážní lehátkaSkládacíElektrickáStacionárníPříslušenstvíMasážní židleProstěradla / RučníkyLávové kameny a ohřívačeMasážní baňkyPomůcky pro masážParaványMasážní emulze a krémyMasážní olejeÉterické olejeDifuzéryPumpičky, láhveKineziologické tejpyOblečení pro maséryTruhly a prádelní košeHygienaMoxováníNáplastiVyhřívací podložkyMasážní přístrojeRehabilitační pomůckyWellness doplňkyTerapeutické přístrojeUšní / Tělové svíčky
Wellness procedury
Wellness procedury
Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty
Pro sport
Pro sport
Kosmetika
Kosmetika
Sauny a vířivky
Sauny a vířivky
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Masážní lehátko Lipt® HL-01 (hliníkové)

Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové)
ihned k odběru
doprava zdarma
Výběr barvy
Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové) Modrá

Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové) Čierna

Masážny stôl Lipt® HL-01 (hliníkové) Krémová

5 292 Kč
4 410 Kč bez DPH
+
-

Moderní masážní lehátko s hliníkovou kostrou


Nízká hmotnost v kombinaci se spolehlivou stabilitou, to jsou u masážního lehátka určitě velmi vítané vlastnosti. K tomu se u typu Lipt HL-01 ještě dá připočítat jednoduché a rychlé skládání i rozkládání, které je díky důmyslně navrženému systému s lanky dalším přínosem k mobilitě tohoto masérského stolu. Díky hliníkové konstrukci má lehátko mimořádně nízkou hmotnost - pouhých 11,5 kg. Díky nízké hmotnosti a snadnému rozkládání se tento typ lehátka hodí skvěle především pro maséry, kteří docházejí za svými klienty. Můžete si vybrat mezi provedením v modré, krémové, nebo elegantní černé.

 


 

Přizpůsobení výšky je velmi důležité


Aby měl masér správný přístup ke klientovi, je třeba si masážní lehátko vhodným způsobem přizpůsobit na výšku. K tomu slouží snadné nastavení pomocí posuvných objímek na nohách lehátka, které jsou opatřeny aretací. Lehátko lze přizpůsobit na výšku od 60 do 81 cm, 8 poloh je odstupňováno po třech centimetrech. Jednoduše nastavit lze také sklon i výšku podhlavníku pro větší komfort masáže. K tomu slouží jednoduchý rychloupínací mechanismus.

Měkké čalounění udělá masáž příjemnější


Lehátko Lipt HL-01 je čalouněno kvalitní hebkou koženkou "Soft Touch", která se snadno čistí. Pro příjemný pocit klienta je výstelka zhotovena z molitanu s vysokou hustotou a v tloušťce 4cm, takže je dostatečně pohodlná. Podhlavník je pro klienta velmi pohodlně řešen, švy jsou umístěny tak, aby netlačily do tváře a celkový střih zaručuje stabilní a přitom pohodlné opření hlavy. Nechybí ani otvor pro obličej, který je umístěn přímo v konstrukci a je uzavřen zátkou, kterou lze v případě potřeby jednoduše vytáhnout.

  

Bohaté příslušenství a jednoduchý transport


V ceně lehátka je zahrnuto také bohaté příslušenství, sestávající z transportní tašky, podhlavníku, držáku podhlavníku i opěrky rukou. V tašce je chráněno proti mechanickému poškození koženkového potahu i všech ostatních dílů. Veškeré přiložené příslušenství je možné jednoduše uložit do vnitřního prostoru lehátka pro snadný transport v ochranné transportní tašce s popruhem. Samozřejmostí tohoto kvalitního výrobku je i dvouletá záruka.Technické parametry

Související produkty
Mohlo by Vás zajímat
   Nejbližší kurzy
Kurz masáže těhotných
17.01.2020 - 19.01.2020
(Ostrava)
Kraniosakrální osteopatie (t...
30.01.2020 - 22.11.2020
(Ostrava)
Reflexní terapie 1. – REFLEX...
01.02.2020 - 02.02.2020
(Ostrava)
HOT STONES - masáž lávovými ...
21.02.2020 - 23.02.2020
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
06.03.2020 - 08.03.2020
(Ostrava)
Kurz Spirální Stabilizace 1C...
25.04.2020 - 26.04.2020
(Ostrava)