Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Masážní lehátkaMasážní židleProstěradla / RučníkyLávové kameny a ohřívačeMasážní baňkyPomůcky pro masážParaványMasážní emulze a krémyMasážní olejeÉterické olejeDifuzéryPumpičky, láhveKineziologické tejpyOblečení pro maséryHygienaMoxováníVyhřívací podložkyMasážní přístrojeWellness doplňkySuchá uhličitá koupelUšní / Tělové svíčkyKnihy, DVD, plakátyPlakáty
Wellness
Wellness
Sport a fyzio
Sport a fyzio
Kosmetika
Kosmetika
Zdraví
Zdraví
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Gua sha škrabka lžíce

Gua sha škrabka lyžica
Novinka
Na cestě 4 ks
 
189 Kč
157,50 Kč bez DPH
+
-
Gua sha pomůcka z buvolího rohu se zaoblenými konci, dobře padne do ruky. Vhodná i na ošetření trigger-points (spouštěcí body).

Rozměry: 12 cm

Gua sha (kvaša, guaša) masáž
Gua sha znamená v překladu "seškrábat všechno špatné". Tato ošetřující technika pocházející z Číny má dlouhou tradici. Pokožka se při ní oškrabává speciálně tvarovanými nástroji z rohoviny nebo přírodních kamenů, dřeva, případně keramiky nebo umělé hmoty. Výsledkem je rozproudění metabolických procesů, rychlejší odvod toxinů a rozpohybování energie. Gua sha je vhodná preventivně, na řešení chronických bolestí a při některých akutních stavech a jako kosmetická anti-age procedura na vyhlazení vrásek. Ošetření se často doplňuje baňkováním nebo moxováním.
Mohlo by Vás zajímat
Oblíbené produkty
   Nejbližší kurzy
Havajská masáž LOMI LOMI
12.12.2020 - 13.12.2020
(Ostrava)
Aktuálně nejsou žádné kurzy.