Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Wellness
Wellness
Sport a fyzio
Sport a fyzio
Kosmetika
Kosmetika
Zdraví
Zdraví
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Odebírání novinek

Pokud si přejete být informován o novinkách, akcích, slevách či jiných zajímavostech, zaregistrujte si Vaši e-mailovou adresu do naší databáze.
Napište Vaši e-mailovou adresu do okna "Odebírání novinek" a odešlete ji. Okno je umístěno níže v levém sloupci.
V případě, že si dále nebudete přát dostávat od nás tyto informace, stačí napsat Váš e-mail do okna pro odebírání novinek a zasílání novinek bude zrušeno.


PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ


V souvislosti s Vaším přihlášením se k odběru newsletterů od společnosti Lipt, s.r.o. so sídlom Železničná 110/38, 914 42 Horné Srnie, IČO 45 571 686, tato jako provozovatel zpracovává některé Vaše osobní údaje. V smyslu Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "Nařízení") je naším cílem informovat Vás ve smyslu Nařízení.

Předmětem úpravy těchto podmínek ochrany osobních údajů (dále jako "podmínky") je obeznámení Vás jako dotčené osoby především o tom:

- na jaké účely zpracováváme Vaše osobní údaje,
- komu je můžeme poskytnout,
- jaké jsou Vaše práva,
- kde a jak nás můžete kontaktovat v případě, že máte dotaz týkající se zpracování Vašich osobních údajů.
 
Tyto podmínky se vztahují na odběratele newsletteru, kteří sami aktivně požádali o jeho zasílání ze strany provozovatele. V případě, pokud jste registrovaným uživatelem nebo zákazníkem e-shopu, podmínky zpracování osobních údajů, které se Vás přímo týkají najdete i (zde).
 

1. Informace o Provozovateli


1. Provozovatelem je Lipt, s.r.o. se sídlem Železničná 110/38, 914 42 Horné Srnie, IČO 45 571 686 Provozovatel je obchodní společností založenou podle slovenského práva vykonávající podnikatelskou činnost, kterou je provozování eshopu - www.maseri.cz.

2. V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících se zpracováním svých osobních údajů nás můžete kontaktovat na adrese Lipt, s.r.o. so sídlom Železničná 110/38, 914 42 Horné Srnie, případně emailem na: info@masei.cz nebo telefonicky na telefonním čísle: 720 540 422
 

2. Jaké osobní údaje zpracováváme a za jakým účelem?


1. Jako provozovatel zpracováváme pouze ty osobní údaje, které jsou nezbytné k dosažení konkrétního účelu zpracování. Osobní údaje jsou zpracovávány vždy na předem vymezený a legitimní účel, přičemž bez jejich zpracování by tento účel nebylo možné dosáhnout. Z uvedeného vyplývá, že pokud byste nám požadované osobní údaje neumožnili zpracovávat, nemohli bychom Vám newsletter zasílat.
2. Jako provozovatel v souvislosti se zasíláním newsletteru zpracováváme běžné osobní údaje v rozsahu: emailová adresa.
3. Jako provozovatel nezpracovává zvláštní kategorie osobních údajů.
4. Vaše osobní údaje zpracováváme na základě toho, že jste s tím vyjádřili souhlas (právní základ).
5. Vaše osobní údaje budeme sdílet s třetími osobami, které nám poskytují služby (IT služby: Macmike VAT, s.r.o. Hurbanova 10, Košice 040 01; IČO: 45877262, ECOMAIL.CZ, s.r.o. Na Mlejnku 764/18, Praha 4, 147 00; IČO: 02762943). Stejně tak budou Vaše osobní údaje v zákonném rozsahu poskytované jiným subjektům, při kterých nám tato povinnost vyplývá z platné právní úpravy. V takových případech mohou tyto třetí osoby používat Vaše osobní údaje pouze pro účely popsané výše a pouze v souladu s našimi prokazatelnými pokyny a platnou právní úpravou.
6. Jako provozovatel neprovádíme přenos Vašich osobních údajů do třetích zemí.
7. Doba uchovávání je dána dobou, na kterou byl Váš souhlas udělen - 3 roky. Uvedenou dobu lze zkrátit odvoláním Vašeho souhlasu (viz dále článek 3). V případě zpracování osobních údajů na základě Vašeho souhlasu budou tyto zlikvidovány do 6 měsíců od uplynutí odsouhlasené doby, resp. po dni, v který jste Váš souhlas odvolali.
8. Vaše osobní údaje nebudou použity při automatizovaném rozhodování.
 

3. Jaké  jsou Vaše práva v souvislosti se zpracováním osobních údajů?


1. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo podat stížnost na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, Hraničná 12, 820 07 Bratislava, Slovenská republika.
2. Máte právo na opravu nesprávných osobních údajů, které se Vás týkají, nebo na doplnění neúplných osobních údajů. Pokud zjistíte, že o Vás zpracováváme nesprávné nebo neúplné údaje, neváhejte nás prosím kontaktovat na adrese Lipt, s.r.o. so sídlom Železničná 110/38, 914 42 Horné Srnie, případně emailem na: info@maseri.cz nebo telefonicky na telefonním čísle: 720 540 422
3. Protože Vaše osobní údaje zpracováváme na základě Vámi uděleného souhlasu, máte právo tento souhlas kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu však nemá vliv na zákonnost zpracovávání vycházejícího ze souhlasu před jeho odvoláním. Váš souhlas lze odvolat způsobem, jakým jste nám ho udělili.
4. Jako dotčená osoba máte právo na přístup ke svým osobním údajům. V případě naplnění podmínek definovaných Nařízením nás můžete požádat o výpis svých osobních údajů, které o Vás zpracováváme.
5. Za určitých okolností můžete požádat o omezení zpracování, o přenos svých osobních údajů a také máte právo dosáhnout vymazání svých osobních údajů.
6. Máte právo na to, abychom Vám jako provozovatel bez zbytečného odkladu oznámili porušení ochrany osobních údajů, pokud takové porušení ochrany osobních údajů může vést k vysokému riziku pro Vaše práva.
   Nejbližší kurzy
Kraniosakrální osteopatie (t...
04.03.2021 - 12.12.2021
(Ostrava)
Havajská masáž LOMI LOMI
13.03.2021 - 14.03.2021
(Ostrava)
Kraniosakrální osteopatie (t...
18.03.2021 - 12.12.2021
(Ostrava)
Baňkování podle zásad TČM
18.03.2021 - 18.03.2021
(Uherský Brod)
Hot Stones Masáž
19.03.2021 - 21.03.2021
(Ostrava)