Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Kosmetika
Kosmetika

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Kameny jsou mými anděly

Kameny k masírování? Možná zvláštní představa - kameny totiž obvykle vnímáme jako tvrdé, těžké, studené, hranaté ... Po této masáži však budete překvapeni, jaké mohou být "měkoučké" a příjemné. Jak jemně vědí působí na naši kůži a jakou lehkost nám mohou dát. O masáži polodrahokamy jsme hovořili s terapeutkou a masérkou Mgr. Monikou Stašíkovou.

Na jakém principu funguje masáž drahými kameny?
Spojuje přednosti masírování, intenzitu dotyku s léčitelstvím pomocí kamenů a jejich harmonizující silou. Z toho vyplývá jemný, ale účinný způsob léčení nejrůznějších problémů. Podle toho, jaké kameny používáme, můžeme na člověka působit v rovině tělesné, duševní i duchovní - ačkoli nakonec výsledek je vždy celostní. Při každém druhu masáži maséři používají jiné "vrátka" k dosažení harmonie, relaxace a vnitřního klidu. Drahokam dává masáži další rozměr, zejména léčebný, a poskytuje intenzivnější prožívání síly kamene.

Jaké kameny máte k dispozici?
Každý si může vybrat z nejrůznějších tvarů i druhů. V mém košíčku najdete tyčinky a tužky z drahokamů, kuliček, mydélek, bubínkové i syrové kameny. Každý druh je však něčím specifický a může přinést úlevu v některém ze zdravotních problémů. Ametyst zmírňuje napětí, achát podporuje látkovou výměnu, křišťál přináší novou vitalitu, amazonit je vynikající při kloubních potížích. Heliotrop zase posiluje obranyschopnost organismu. Jelikož zároveň čistí krev a odstraňuje z těla toxiny. Při duševních bolestech, poruchách prokrvení a blokádách pomáhá vločkový obsidián, který vznikl z roztavené lávy. Možná ho znáte i jako "sopečné sklo". Je to velmi silný ochranný kámen, který vytváří štít proti všemu zlému. Růženín je znám také jako "kámen lásky". Zlepšuje citlivost a celkový tělesný stav. Masírujeme ním zatvrdlé jizvy, prokrvuje tkáně, čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do srdce lásku, hojí staré citové rány, ale především učí nás mít rád sebe. Posiluje empatii a citlivost. Na masírování ještě mohu nabídnout červený a pískový jaspis, citrín, hematit, magnezit, lapis lazuli, Rhodon, sodalit, tygří oko, býčí oko, sokolí oko, turmalín, unakit, calcid nebo jadeit.

Nabídnete vy konkrétní kámen svému klientovi, nebo si z nich vybere sám?
Každý nejlépe ví, jak se cítí, co momentálně prožívá, proto volím možnost výběru. Intuitivní sáhne do košíčku plného kamenů a nechá se vést vnitřním hlasem. Když si vybere kámen, dokážu mu říct, co ho trápí. Jistě se mnozí v duchu zeptali, jak může kámen odhalit nitro člověka, ale postupně ho začali vnímat nejen jako chladnou skálu, ale i jako poselství, které může ukázat cestu, přinést uvolnění a pohodu. Jsou však i lidé, kteří chtějí, abych jim kámen vybrala já. Když mi řeknou, jaký problém je trápí, určitě společně najdeme cestu k odstranění překážek.

Jsou tyto masáže preventivní, nebo řeší zdravotní problém?
Jde v nich zejména o nalezení vnitřní rovnováhy, harmonie a klidu. Kromě psychické pomoci má každý kámen určitou vibraci a dokáže utlumit i zdravotní problém. No všechno potřebuje čas a my bychom se měli mít rádi natolik, abychom si našli čas i sami na sebe.

Na co všechno se dá masáž drahými kameny využít?
Na pohybový aparát, ztlumení stresu, na masáž celého těla. Můžete si zvolit například intuitivní masáž drahokamem, masáž mýdla nebo kuličkou, harmonizující masáž jantarem zda masáž reflexních zón tužkou z drahokamů.

Odkud máte kameny? Musí být nějak speciálně opracované?
Nechávám si je vozit ze zahraničí. No na Slovensku je také pár velkoskladů, kde si mohu vybrat to, co potřebuji. Drahé kameny musí být vyleštěné a opracované tak, aby působily na tělo příjemně a relaxačně. Důležitá je i očista kamenů po každé masáži od energie a informací. Čistí pod proudem tekoucí vody nebo v misce s morskou solí a ukládají se na ametystovou drúzy, která je osvobodí od zbývajících cizích informací. Po několika hodinách jsou opět jako nové a vhodné pro další ošetření.

Jak často by se měla masáž aplikovat, aby byly citelné i její zdravotní účinky?
To je na každém z nás, jak se rozhodne. Já mohu doporučit, co by bylo nejvhodnější. Většinou stačí přijít jednou za dva týdny. Vše je však zejména o pocitech, volném čase a chuti cítit se lépe.

O litoterapii připravujete i odbornou publikaci.
Je to materiál, skripta, který bude sloužit jako odborná literatura studentům na kurzech této masáže. Kurzy by se měly začít od nového roku.

Čím vás drahé kameny okouzlily?
Fascinují mě nejen svým tvarem, ale i nekonečným množstvím barev, které mají. Jsou to moji andělé strážní ve chvilkách pohody, strachu i smutku. Podíváte se na kámen, chytíte ho do ruky, pohladíte ho - a jakoby jste se ocitli v jiném světě.

Měli bychom mít i doma nějaký drahý kámen?
Nebylo by na škodu mít na nočním stolku surový růženín, případně ametystovou drúzy. Ta má však silnější vibraci, proto je vhodnější položit ji do otevřeného prostoru, například do předsíně, případně na konferenční stolek. A samozřejmě, nesmíme zapomenout na krále kamenů, křišťál, a jeho úžasnou sílu.Komentáře
(8)
hzEnroniet
13.09.2019 / 15:45:09
With Houzz controling the online search engine results of your essential keyword, it is important that when web traffic more than likely to Houzz that you will certainly show in addition to their directory. We can aid - Houzz smo CANADA : <a href=https://houzzilla.com/how-to-attract-customers-to-a-houzz-account/>How to find a first customer newcomer to houzz?</a> Right Here at HouZzilla we have a designated team of marketing experts that specifically service Houzz administration and also optimization. We are all "Certified Houzz Marketing And Advertising Professionals"- a Houzz advertising and marketing training program with a qualification test. As professionals in Houzz account management along with optimization, Customer HouZzilla on a regular basis acquires clients leading organic Houzz placements including in Wichita Falls, in addition to in limitless communities across the country.
Normanbah
16.09.2019 / 00:20:53
Professional cleansing today is actually greater than just cleansing: modern-day tools, devices and also approaches of job turn it right into a genuine state-of-the-art method that drastically changes the conventional understanding of what it means to truly "clean". In residence cleaning company - ideal <a href=https://maidsmanhattan.club>maids</a> - it's very easy, handy as well as budget friendly along with our firm. Trust fund the sanitation innovators to residence cleaning Brooklyn! Our team utilize professional detergents as well as technological devices of global producers in our work as well as carry out a superb project with cleaning of any complexity. <a href=https://maidsmanhattan.club/><size>8]Residential housekeeping new-york</size></a> Cooperation along with the company is the backer of an impeccable, rewarding and also efficient cleansing of expert house cleaning and surrounding regions. Currently, residence cleaning services coming from our provider are utilized in New Jersey. Cherish as well as you the true perks and useful perks of our business proposition. Through signing an irreversible solution contract with our team, you will certainly have the capacity to leave the necessity to maintain a sizable staff of technical team, which, consequently, will maximize costs. The price of the complex, daily, standard house cleansing of Staten Isle, carried out through our staff members, will certainly always be lower than the price of incomes for cleaners, the investment of cleansing items and also devices. <size>6]Local maid nyc</size> Leave behind an ask for on the web site, define your name or even business label, contact phone number as well as time of intended cleansing, leave your wants as well as requirements in a notification to the manager if necessary, then our expert will definitely contact you in the least time and also point out the day, opportunity as well as place of work!
centrsnabshogs
24.09.2019 / 18:06:13
Агрегатор Яндекс такси-это отличная возможность заказать автомашину быстро и куда угодно. Сделать заказ авто вы можете тремя способами: на сайте Яндекс такси, через оператора позвонив нам или воспользовавшись мобильным приложением. Вам надлежит назвать собственный телефонный номер, местоположение, время когда нужна автомобиль. Заказывают такси с детским креслом для перевозки деток, вечером после встреч стоит прибегнуть к такси, чем садиться в машину нетрезвым, в аэропорт или на вокзал комфортнее пользоваться Яндекс такси и даже не искать где оставить свою машину. Платеж производится наличным или безналичным платежом. Время подъезда Yandex такси составляет от 3 до 5 минут ориентировочно. Преимущества работы в нашем такси: Быстрая регистрация в приложение, Небольшая комиссия, Выплаты мгновенные, Постоянный поток заказов, Диспетчер круглые сутки на связи. Для работы в такси владельцу автомобиля следует оформиться лично и транспортное средство, это займёт не более пяти минут. Процент агрегатора будет составлять не свыше 20 % отдохода. Возможно получить зарплату в любое время. У вас постоянно будут заказы. Если возникнутвопросы сможете связаться с постоянно функционирующей службой поддержки. Яндекс такси даёт возможность людям очень быстро добраться до места назначения. Заказывая данное Яндекс такси вы получаете наилучший сервис в нашем городе. работа водителем такси - <a href=https://centrsnab163.ru>работа в компании такси</a>
KRshogs
05.10.2019 / 06:41:05
We always create unique design solutions, paying great attention to standards reliability and functional capability . We are cooperating with client on all absolutely stages produce multilateral analysis location houses ,execute preliminary calculations.You are interested in questions . Cheap ikea kitchen remodel rightly considered one of most difficult activities In our firm LLC RUTEIO Flushing involved good specialists, they much understand about 10k kitchen renovation. The Famous Company provides high-quality Gia bathrooms & kitchens by affordable rates . Specialists with great experience work help whole remake in a matter of days . The price depends on selected package of services, scope of work . Each dwelling apartments, houses, cottages or other housing Elmhurst unique and contains individual multifunction load. All this mostly refers kitchens. Kitchen remodel u shaped Clinton Hill : <a href=https://kitchen-renovation.club>kitchen renovation new york</a>
shogs
13.10.2019 / 04:32:48
Мы предоставляем малому и большому бизнесу, а также частным гражданам полное решение проблем - от регистрации и ликвидации организации до адвокатской поддержки на всех фазах её движения. Мы ценим любого посетителя, пришедшего в нашу фирму. Характерной чертой представленной работы по праву является построение долгосрочных взаимоотношений с нашими клиентами, основанных на основных принципах личного отношения к любому клиенту и сохранение конфиденциальности информации. Наши работники обладают высшим юридическим и экономическим образованием, хорошим практическим профессиональным опытом в области предоставляемых нашими специалистами услуг. Главным положением у нас в специализированной компании считается то, что, работая с нашей компанией, вы получаете объективный исход, основанный на наших познаниях и девятилетнем фактическом опыте. <a href=https://nur63.ru>судебная практика споры</a> Наша отечественная компания специализируется на регистрации и закрытия юр. граждан и частных владельцев бизнеса, бухгалтерских услугах для абсолютно любого бизнеса, полном адвокатском сопровождении юридических лиц. Дополнительно осуществляем провождение сделок,регистрация прав на земельные участки,заявление об отмене судебного приказа,отмена заочных решений,ликвидация ооо,выселение из жилых помещений,юридическое сопровождение деятельности,оформление прав на объекты недвижимости,регистрация прав на интеллектуальную собственность,расторжение брака,споры о детях,защита прав потребителей в Самаре.
Richardspuse
28.10.2019 / 22:17:54
В компании диагностирует скважины, производит Обслуживание систем водоснабжения. В нашей фирме для вас естьв продажу(услуги) МЕШАЛКИ, Резервуары и емкости прямоугольные, Якорные мешалки, Сжигание осадков сточных вод, Смотровые колодцы, Ершовая загрузка, Флокуляторы, ОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Промышленные металлоконструкции, ВОДООЧИСТНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ Флокуляторы, ПОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Шнеки для зерна и пищевой промышленности, ОЧИСТКА ЛИВНЕВЫХ СТОЧНЫХ ВОД Маслобензотделители, НАСОСНОЕ И КОМПРЕССОРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (Грунфос, КСБ, Вило, КИТ, Взлёт, ТВП) Канализационный насос сухой установки, ВОДОПОДГОТОВКУ Мембраны и реагенты для осмоса, а также все для автомойки Система очистки воды для автомоек. У нас вы найдете Ремонт очистных сооружений, а также Коллектора, мы можем произвести Насосы для скважин. Бурение неглубоких скважин, Инженерные изыскания, Ремонт систем водоснабжения. Обслуживание скважин : <a href=https://citybt.ru> Обслуживание скважин</a>
Scottgen
31.10.2019 / 01:55:10
Может быть, на школьном собрание учитель высказал вам как родителю, что у ребенка могут быть проблемы с явными языковыми и речевыми навыками. Или, возможно, в свое время беседуя с ребёнком подметили нечаянное шепелявость? Вы осознали что это неправильно? И если так, что вы должны сделать? Все малыши формируются с разной скоростью, и для кого-то прохождение от элементарных слов к отлично выраженному и грамматически правильному предложению может уйти много лет,а иные чуть ли не сразу( к 1 году) начинают без умолка болтать. Однако к пяти годам мальчик/девочка обязан(на) уметь не только произносить нетрудные предложения, состоящие из 2-3 слов, но и дополнительно логично делать длинные тексты. Осмотр сертифицированным по речи может помочь узнать, присутствует ли у малыша проблемы в речи. Логопедическая терапия - это лечение для многих деток с патологиями речи и / или разговорного языка,или задержки психического развития. Деткам будет нужна логопедическая терапия по различным обстоятельствам, вам полагается послать малыша к логопеду, если: " Вам лично или близким людям трудно понять вашего ребенка. " Люди полагают, что ваш ребенок младше, нежели они, так как он плохо разговаривает. " Ребенка обзывают из-за того факта, каким образом он говорит. " Ребенок применяет меньше слов, чем, например, остальные ребята этого года. ПОЛИКЛИНИКА ЛЕЧЕНИЯ ОНР предназначен(а) для того, что бы малышу совладать с любой речевой проблемой. Звоните нам, запишитесь на первое занятие, и мы поможем вашему малышу. <a href=https://nadejda-centr.ru/>бесплатный логопед</a>
NathanTaw
11.11.2019 / 01:25:57
В Сервисе для вас естьв продажу(услуги) КОЛОДЦЫ , Резервуары и емкости прямоугольные, истовые мешалки, Декантерные центрифуги, Технические колодцы, Блоки биологической загрузки (ББЗ), Очистка ливневых сточных вод: жироуловители, пескоотделители, маслобензотделители, сорбционные фильтры, комбинированные песко-нефтеудалители (с сорбционным блоком и без), ОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Шнеки из конструкционной и нержавеющей стали, ВОДООЧИСТНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ Статические смесители, ПОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Вышки (сотовой связи в том числе), ОЧИСТКА ЛИВНЕВЫХ СТОЧНЫХ ВОД Пескоотделители, НАСОСНОЕ И КОМПРЕССОРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (Грунфос, КСБ, Вило, КИТ, Взлёт, ТВП) Погружные канализационные насосы, ВОДОПОДГОТОВКУ Мембраны и реагенты для осмоса, а также все для автомойки Очистное сооружение для моек легкового транспорта. У нас вы найдете ЛОС для промышленных предприятий, а также Нефтеуловители, мы можем произвести Обустройство скважин под ключ. Бурение артезианских скважин, Оценка запасов подземных вод, Водоснабжение частного дома. У нас проектирует, производит Монтаж канализации. блок обезвоживания осадка bads <a href=https://dehydrator.tech> механическое обезвоживание осадка сточных вод</a>

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Nad Lomnicí 1102
38801 Blatná
Masáže rekondiční a sportovní – poctivé klasické masáže. Baňkování. Reflexní terapie. Léče...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Kameny jsou mými anděly
Kameny k masírování? Možná zvláštní představa - kameny totiž obvykle vnímáme jako tvrdé, těžké, studené, hranaté ...
číst dál »
7847x    8x
Druhý krok - "V práci řídím"
V dnešní době jsme již téměř všichni bez auta ztraceni. Je to náš věrný pomocník. Kdo řídí půl dne, tak i jediný společník
číst dál »
1957x    0x
Revma - otázky a odpovědi
Na několik zajímavých otázek nám odpověděl MUDr. Emil Amcha, specializace: revmatologie
číst dál »
5041x    0x
Druhý krok - "V práci jsem na nohou"
Nedávno zde byl pěkný článek nohy a obuv, kde byla popsána teorie. A teď pojďme k tomu co můžeme udělat hned.
číst dál »
3133x    1x
   Nejbližší kurzy
AKUPRESURA a MOXOVÁNÍ nejen ...
21.11.2019 - 22.11.2019
(Ostrava)
Aromaterapie 1.
23.11.2019 - 24.11.2019
(Ostrava)
HOT STONES - masáž lávovými ...
29.11.2019 - 01.12.2019
(Ostrava)
Holistická aromaterapeutická...
04.12.2019 - 06.12.2019
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 2.
05.12.2019 - 08.12.2019
(Ostrava)
Kraniosakrální osteopatie (t...
30.01.2020 - 22.11.2020
(Ostrava)
.