Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Pro kosmetičky
Pro kosmetičky

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Thajské krémy Namman Muay

Při sportovních aktivitách a dalších fyzicky náročných činnostech bývá zahřátí svalů, kloubů a těla před výkonem značně podceňováno. To je také jeden z důvodů, díky kterým vás tělo bolí více, než by mělo. Natažené svaly, pocit, že se nemůžete pohnout, slabé ruce a bolest i při nadechnutí je odpovědí vašeho těla na fyzickou zátěž, kterou nezná. Prohřátí a rozcvičení není určeno jen profesionálům, ale také amatérům a rekreačním sportovcům, kteří tělo vystavují namáhavému fyzickému výkonu nepravidelně. Nečekejte na to, až se nebudete moct pohnout a věnujte přípravě na fyzický výkon dostatečnou pozornost.

Připravte tělo na pohyb

Pokud máte pocit, že je vaše rozcvičení nedostatečné nebo si nevíte rady s krátkým strečinkem, pak byste měli vyzkoušet thajské krémy Namman Muay. Tyto produkty díky svému složení dopřávají svalům a kloubům dostatečné prohřátí a tím tělo připravují na fyzickou zátěž. Produkty řady Namman Muay mohou být brány jako rychlá a účinná náhražka krátké rozcvičky před výkonem. Nicméně ani samotné zahřívací cviky není moudré opomíjet. Kombinace cviků a použití thajských krému Namman Muay poskytuje dostatečnou přípravu těla tak, aby bylo předejito bolestivým reakcím po výkonu nebo trvalejším a hloubkovým zraněním, které se z mohou z drobných poranění postupně rozvinout.

Thajské krémy Namman Muay se aplikují před i po fyzickém výkonu nebo 2-3 krát denně na problematická místa. Aplikaci neprovádějte na místa s otevřenými ranami či sliznice. Při kontaktu se sliznicemi krémy nepříjemně štípou. Thajské krémy díky svému složení pomáhají zmírňovat problémy s pohybovým ústrojím, které se projevují bolestí svalů a kloubů. Krémy Namman Muay dokážou hloubkově prohřát svalstvo, pomoci při revmatických potížích a zmírnit otoky či pohmožděniny. Regenerační účinek a příjemný pocit je doplněn chladivým dojmem, který se dostaví krátce po aplikaci krému.


Na drobné ranky i štípance

Při sportu nejsou odřeniny a oděrky žádnou výjimkou. Drobná poranění ke sportu zkrátka patří, stejně jako k dětským hrám či práci na zahradě nebo domě. V tomto případě vám může ulevit a s rychlejším hojením pomoci Antiseptický krém Namman Muay. Krém v sobě skrývá ale také jiné výhody a účely jeho použití. V chladných měsících určitě oceníte jeho pozitivní účinky při léčbě oparů, v teplých měsících se vám bude hodit při boji s komáry a jejich štípanci. Antiseptický krém Namman Muay také pomáhá tlumit následky vzniklé popálením pokožky. Tento šikovný pomocník se prodává v malém balení o gramáži 5 g, takže se pohodlně vejde do kabelky i cestovní tašky. Antiseptický krém Namman Muay by vám jednoduše neměl chybět.

Hřejivý účinek a celkové prohřátí svalstva a kloubů vám poskytne Masážní olej Namman Muay. Olej se jemně vmasíruje na dané místo a nechá se působit. Používat olej Namman Muay může prakticky kdokoliv kromě těhotných a kojících žen. Ty by se měly použití výrobku úplně vyvarovat.

Najman Muay jako prevence

Sportování vyžaduje dobrou fyzickou kondici, která se neprojevuje pouze dobrým stavem svalstva a kloubů. Fyzická aktivita může být značně omezena v případě ucpaných dýchacích cest a samozřejmě rýmy. I v tomto případě je pro vás v řadě thajských výrobků připraven jeden, který účinně uvolní dýchací cesty a působí podpůrně při léčbě rýmy. Thajská inhalační esence se používá zevně a stejně jako masážní olej Namman Muay není určena pro těhotné a kojící ženy.
Způsobů, jak své tělo připravit na fyzickou zátěž a namáhavý výkon, existuje několik. Použití thajských krémů Namman Muay k nim rozhodně patří. Svým jedinečným složením prohřejí svalstvo i klouby a působí preventivně proti úrazům a problémům s pohybovým ústrojím. Jejich oblíbenost mezi sportovci dokazuje jejich kvalitu a pozitivní účinky na tělo. Thajské krémy jsou určeny všem, kteří se potýkají s fyzickou zátěží nebo problémy s pohybovým ústrojím či komáry nebo opary.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Nad Lomnicí 1102
38801 Blatná
Masáže rekondiční a sportovní – poctivé klasické masáže. Baňkování. Reflexní terapie. Léče...
28.října 190/38
70200 Ostrava
Hledáte kvalitní masáž, u které si odpočinete a zároveň vám pomůže do bolesti zad? Zkuste ...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Bílý medvěd
Hloubková tlaková masáž nohama je formou tělesně orientované terapie, která kombinuje nejlepší elementy
číst dál »
2825x    1x
Terapie dle Breusse a Dorna
Přes 80 % populace se v životě minimálně jednou setká s bolestí zad a páteře. Stále více lidí si přitom
číst dál »
1960x    0x
Dornova metoda - sklon pánve - rozdílná délka dolních končetin
Pánev jako základna páteře a spojovací článek mezi trupem a nohama má zvláštní význam.
číst dál »
3541x    0x
Naše obratle a naše pocity I.
Další, již slíbená část k předešlému článku,, Co nám obratle vyprávějí ". Spojitost mezi obratli a vnitřními orgány je často
číst dál »
9084x    0x
Hloubková masáž nohama
Mnozí mají v oblibě různé formy masáží. Někdo jejich absolvuje pravidelně, jiný jednou za čas. Přinášejí odpočinek,
číst dál »
7023x    0x
   Nejbližší kurzy
Kurz SM Systém 1A+B
01.06.2019 - 02.06.2019
(Ostrava)
Myofasciální techniky 1.-SPO...
01.06.2019 - 02.06.2019
(Ostrava)
AKUPRESURA a MOXOVÁNÍ nejen ...
07.06.2019 - 08.06.2019
(Ostrava)
Myofasciální techniky 2.-SPO...
22.06.2019 - 23.06.2019
(Ostrava)
Reflexní terapie lymfatickéh...
29.06.2019 - 30.06.2019
(Ostrava)
Rekvalifikační víkendový mas...
05.07.2019 - 04.08.2019
(Ostrava)
Rekvalifikační DENNÍ PRÁZDNI...
08.07.2019 - 02.08.2019
(Ostrava)