Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Pro kosmetičky
Pro kosmetičky

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Thajské krémy Namman Muay

Při sportovních aktivitách a dalších fyzicky náročných činnostech bývá zahřátí svalů, kloubů a těla před výkonem značně podceňováno. To je také jeden z důvodů, díky kterým vás tělo bolí více, než by mělo. Natažené svaly, pocit, že se nemůžete pohnout, slabé ruce a bolest i při nadechnutí je odpovědí vašeho těla na fyzickou zátěž, kterou nezná. Prohřátí a rozcvičení není určeno jen profesionálům, ale také amatérům a rekreačním sportovcům, kteří tělo vystavují namáhavému fyzickému výkonu nepravidelně. Nečekejte na to, až se nebudete moct pohnout a věnujte přípravě na fyzický výkon dostatečnou pozornost.

Připravte tělo na pohyb

Pokud máte pocit, že je vaše rozcvičení nedostatečné nebo si nevíte rady s krátkým strečinkem, pak byste měli vyzkoušet thajské krémy Namman Muay. Tyto produkty díky svému složení dopřávají svalům a kloubům dostatečné prohřátí a tím tělo připravují na fyzickou zátěž. Produkty řady Namman Muay mohou být brány jako rychlá a účinná náhražka krátké rozcvičky před výkonem. Nicméně ani samotné zahřívací cviky není moudré opomíjet. Kombinace cviků a použití thajských krému Namman Muay poskytuje dostatečnou přípravu těla tak, aby bylo předejito bolestivým reakcím po výkonu nebo trvalejším a hloubkovým zraněním, které se z mohou z drobných poranění postupně rozvinout.

Thajské krémy Namman Muay se aplikují před i po fyzickém výkonu nebo 2-3 krát denně na problematická místa. Aplikaci neprovádějte na místa s otevřenými ranami či sliznice. Při kontaktu se sliznicemi krémy nepříjemně štípou. Thajské krémy díky svému složení pomáhají zmírňovat problémy s pohybovým ústrojím, které se projevují bolestí svalů a kloubů. Krémy Namman Muay dokážou hloubkově prohřát svalstvo, pomoci při revmatických potížích a zmírnit otoky či pohmožděniny. Regenerační účinek a příjemný pocit je doplněn chladivým dojmem, který se dostaví krátce po aplikaci krému.


Na drobné ranky i štípance

Při sportu nejsou odřeniny a oděrky žádnou výjimkou. Drobná poranění ke sportu zkrátka patří, stejně jako k dětským hrám či práci na zahradě nebo domě. V tomto případě vám může ulevit a s rychlejším hojením pomoci Antiseptický krém Namman Muay. Krém v sobě skrývá ale také jiné výhody a účely jeho použití. V chladných měsících určitě oceníte jeho pozitivní účinky při léčbě oparů, v teplých měsících se vám bude hodit při boji s komáry a jejich štípanci. Antiseptický krém Namman Muay také pomáhá tlumit následky vzniklé popálením pokožky. Tento šikovný pomocník se prodává v malém balení o gramáži 5 g, takže se pohodlně vejde do kabelky i cestovní tašky. Antiseptický krém Namman Muay by vám jednoduše neměl chybět.

Hřejivý účinek a celkové prohřátí svalstva a kloubů vám poskytne Masážní olej Namman Muay. Olej se jemně vmasíruje na dané místo a nechá se působit. Používat olej Namman Muay může prakticky kdokoliv kromě těhotných a kojících žen. Ty by se měly použití výrobku úplně vyvarovat.

Najman Muay jako prevence

Sportování vyžaduje dobrou fyzickou kondici, která se neprojevuje pouze dobrým stavem svalstva a kloubů. Fyzická aktivita může být značně omezena v případě ucpaných dýchacích cest a samozřejmě rýmy. I v tomto případě je pro vás v řadě thajských výrobků připraven jeden, který účinně uvolní dýchací cesty a působí podpůrně při léčbě rýmy. Thajská inhalační esence se používá zevně a stejně jako masážní olej Namman Muay není určena pro těhotné a kojící ženy.
Způsobů, jak své tělo připravit na fyzickou zátěž a namáhavý výkon, existuje několik. Použití thajských krémů Namman Muay k nim rozhodně patří. Svým jedinečným složením prohřejí svalstvo i klouby a působí preventivně proti úrazům a problémům s pohybovým ústrojím. Jejich oblíbenost mezi sportovci dokazuje jejich kvalitu a pozitivní účinky na tělo. Thajské krémy jsou určeny všem, kteří se potýkají s fyzickou zátěží nebo problémy s pohybovým ústrojím či komáry nebo opary.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Třída Svobody 1119
76302 Zlín-Malenovice
Nabídka masérských, rekondičních a regeneračních služeb péče o tělo: klasická masáž, refle...
28.října 190/38
70200 Ostrava
Hledáte kvalitní masáž, u které si odpočinete a zároveň vám pomůže do bolesti zad? Zkuste ...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Měkké techniky / čokoládová masáž
Jelikož se při této technice nepoužívá žádný masážní prostředek - je tedy odlišná od klasické masáže ale zároveň i velmi
číst dál »
1759x    0x
Thajské krémy Namman Muay
Při sportovních aktivitách a dalších fyzicky náročných činnostech bývá zahřátí svalů, kloubů a těla před výkonem značně podceňováno.
číst dál »
2243x    0x
Medová masáž
Léčivé účinky medu jsou známé asi každému jednomu z nás. Běžně se používá k léčení ran, na zlepšení trávení
číst dál »
1803x    0x
Nízkofrekvenční masážní přístroje a jejich využití
Těchto přístrojů existuje celá řada a často jsou vyráběny v kombinaci s dalšími terapeutickými pomůckami a přístroji, například s detoxikací organismu.
číst dál »
1360x    0x
Bambusová masáž
Je to exkluzivní technika, která má uvolňující, uklidňující, obnovující a drenážní vlastnosti. Ve východních krajích byl bambus
číst dál »
3055x    0x
   Nejbližší kurzy
Rekvalifikační ETAPOVÝ masér...
26.03.2019 - 22.05.2019
(Ostrava)
Měření (focení) AURY
28.03.2019 - 29.03.2019
(Ostrava)
Holistická aromaterapeutická...
12.04.2019 - 14.04.2019
(Ostrava)
Havajská masáž LOMI LOMI
20.04.2019 - 21.04.2019
(Ostrava)
Kurz EFT
26.04.2019 - 27.04.2019
(Ostrava)
Kurz REIKI 1. stupeň (nejen)...
28.04.2019 - 28.04.2019
(Ostrava)
Lifting – vypínací masáž obl...
28.04.2019 - 28.04.2019
(Ostrava)