Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Kosmetika
Kosmetika

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Thajská masáž, Nuru masáž a erotika

Provádění thajské masáže je v představách mnohých z nás spojeno s erotickým zážitkem, spojeným současně s dokonalým uvolněním celého těla a především unavených partií, na něž je zaměřena. Při thajské masáži je pro masírování využíváno celé tělo masérky a to je jeden z prvků, které jí přidávají na přitažlivosti. Původním smyslem a základem thajských masáží sexuální podstata ani nebyla, tyto masáže v různém provedení získaly výrazně nový rozměr až v období války ve Vietnamu. Po jejím skončení erotické prvky už v arzenálu mnoha masérek natrvalo zakotvily a možná i proto se stal právě tento způsob relaxace tak žádoucím a populárním. V Asii se používá laskání a dotyky celým tělem jako jedna z běžných metod pro navázání intimních vztahů, současně ale práce celým tělem slouží i jako účinný prostředek i v mnoha léčebných a relaxačních postupech. Při masáži na thajský způsob dochází k protlačování a stimulaci reflexních bodů, které se nacházejí na takzvaných energetických dráhách po těle. Ty se někdy označují i jako „meridiány“, ke kontaktu se kromě plochy těla (pro jemné plošné působení) požívají i silnější tlaky, prováděné pomocí palců, pat, kolen, předloktí či dlaní, na větší plochy potom působí eroticky dráždivé zóny ženského těla. V tom případě se jedná především o ňadra, zadeček, břicho a hýždě i stehna, zkušená masérka využívá podle potřeby celé své tělo jako šikovný a účinný nástroj k navození úlevy i rozkoše.

Různé varianty a způsoby aplikace
Laskání pomocí částí těla není ani pro Evropany ničím úplně neznámým, například tzv. necking a petting jsou běžně používané způsoby mazlení a tělesného kontaktu, zařazované do erotické předehry nebo používané jako samostatné erotické praktiky (často bez provedení přímého pohlavního styku). Vhodně prováděný kontakt mezi těly se neobejde bez vonných a zjemňujících masážních olejů, jejichž používání je právě v asijských masážních technikách dovedeno k dokonalosti. Thajská masáž s nastupujícím erotickým vzrušením současně přináší požadované uvolnění, pocit lehkosti, úlevy a vnitřního klidu. Masáži může předcházet i očistná koupel v horké vodě se speciálními mýdly a oleji, není ale používána vždy, většinou záleží na požadavcích klienta. Pokud je dostatek prostoru a koupel probíhá společně, nepovažuje se za vhodné dotýkat se důvěrně masérky, rozhodně snahy o přechod k sexu nejsou cílem uvolňujícího rituálu. Práce s tělem zahrnuje v sobě i prvky jógy a akupresury, při nanášení emulzí na tělo se vkládají i lehké protahovací manévry k lepšímu uvolnění. Někdy se jedná o spojení thajské techniky masáže s dalším postupem, označovaným jako „nuru“, což je vlastně varianta, která pochází z Japonska a je poněkud silněji eroticky zaměřena. Při této technice se používá speciálního kluzkého gelu a lůžko je opatřeno ochranným potahem, který se pro každého zákazníka pochopitelně vyměňuje, případně se používá v poslední době populární nafukovací nuru-lůžko.

Průběh rituálu není vždy stejný
Při eroticky zaměřené masáži povrchem těla bývají zařazeny i lehké pauzy, kdy si masérka připravuje gel a roztírá ho i po svém těle, které potom k nanášení využívá. Nechává nahlédnout masírovaného do nejintimnějších zákoutí svého těla, aby mu tato místa následně třela o jeho tělo tam, kde to postup masáže vyžaduje. I při nepatrných a jemných pohybech či doteku jakoby téměř neznatelném působí tření naolejovaných nebo gelem potřených styčných míst velmi příjemně, uvolňujícím a současně i vzrušivým dojmem. Možná budete již před započetím masáže překvapeni tím, že trvá poměrně dlouho, u klasické thajské zpravidla více než hodinu, od profesionálů je dokonce doporučována doba i delší. Ne, není to kvůli „vysávání peněz“ z kapsy klienta, jde o psychický relax, který je neoddělitelnou součástí celé kůry. Zda dojde v průběhu nebo na konci masáže k orgasmu nebo ejakulaci není rozhodující, u vyloženě eroticky zaměřených masážních salónů se na to ale můžete spolehnout. Nejde však o formu placeného sexu, jak se občas domnívají někteří závistivci, kteří sami nic podobného nevyzkoušeli a snaží se tvářit přezíravě či pohrdavě na tyto orientální praktiky.

Vyzkoušíte i doma?
Skutečnou s dokonale provedenou nuru masáž sice asi při amatérských pokusech nezvládnete, ale s použitím speciálních olejů a gelů (prodejen s touto specializací je dostatek, na internetu potom najdete výběr úplně nepřeberný) se můžete pokusit udělat si příjemný večer. Gel je třeba rozpustit ve vodě podle návodu tak, aby byl jen lehce mazlavý a příliš nestékal, na vhodnou podložku určitě nezapomeňte. Pusťte si nějakou příjemnou hudbu, můžete zapálit i vonné svíčky a nikam nepospíchejte, třete svá těla s využitím fantazie o sebe tak, aby to bylo oběma příjemné. Roztírejte emulzi po těle partnera pomocí rtů, zadečku, prsou i chodidel a vychutnávejte žár, přicházející z těla toho druhého. Nebojte se nechat partnera nebo partnerku na sebe celým tělem nalehnout, ať už zády nebo břichem, potom mu jeho působení můžete oplatit. Opravdu to nemusí skončit sexem, odpočinete si a uvolníte se…a když to dopadne závěrem s větší porcí erotiky? To přece určitě také není špatné, nemyslíte?Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Na Bystřičce 8
77900 Olomouc
Regenerační centrum Maobi poskytuje kvalitní masáže v Olomouci. Můžete odpočívat v příjemn...
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Senzuální masáž pro dva
Senzuální je v podstatě každá masáž. Nervová zakončení v pokožce, a Jsou jich miliony, citlivé reaguj na sebemenší dotek.
číst dál »
6515x    0x
Probuďte svou lymfu
Chcete-li vyzkoušet lymfatickou masáž, máte na výběr ruční provedení nebo přístrojovou lymfodrenáž, která se provádí pomocí speciálního obleku a přístroje.
číst dál »
4204x    2x
Hygienické zásady při výkonu masáže
Masér zastává ve zdravotnických zařízeních důležité místo. Je spolupracovníkem fyzioterapeutů a lékařů v léčebně
číst dál »
4468x    0x
Akupresura, reflexologie - zázrak?
Reflexologie a akupresura nepoužívají léky a jsou kdykoliv k dispozici, proto se ideálně hodí na svépomoc.
číst dál »
3286x    0x
Rolfing
Rolfing je jméno pro systém tělesných manipulací, který má původ v biochemii a vynalezla ho doktorka Ida Rolf
číst dál »
5123x    0x
   Nejbližší kurzy
Myofasyciální techniky 3 -SP...
15.11.2019 - 16.11.2019
(Ostrava)
Detoxikační masáž medem
17.11.2019 - 17.11.2019
(Ostrava)
AKUPRESURA a MOXOVÁNÍ nejen ...
21.11.2019 - 22.11.2019
(Ostrava)
Aromaterapie 1.
23.11.2019 - 24.11.2019
(Ostrava)
HOT STONES - masáž lávovými ...
29.11.2019 - 01.12.2019
(Ostrava)
Holistická aromaterapeutická...
04.12.2019 - 06.12.2019
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 2.
05.12.2019 - 08.12.2019
(Ostrava)
.