Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pro masáž
Pro masáž
Wellness procedury
Wellness procedury
Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty
Pro sport
Pro sport
Kosmetika
Kosmetika
Sauny a vířivky
Sauny a vířivky
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Paravány – doplněk, který nabízí soukromí

Masáže jsou ideální formou odpočinku, uvolnění a relaxace. Tělo i mysl může doslova vypnout a  pod rukama zkušených masérů přijde každý klient na úplně jiné a rozhodně optimističtější myšlenky. To je hlavní důvod, proč jsou masáže tolik oblíbené. Ovšem celkový dojem a to, zda se klient znovu vrátí, není jen otázka samotného masírování. Masážní salón by měl působit příjemně a sympaticky. Čistota, pocit soukromí a zachování intimity může zejména u ostýchavějších zákazníků sehrát velkou roli. Nic by tedy nemělo být ponecháno náhodě, aby se nestalo, že klient odejde v rozpacích.

Masírovat v oblečení se bohužel dá pouze při speciálních masážích, které nejsou tak časté a většina salónů je neposkytuje. Svlékání se nevyhne nikomu, ale pro některé klienty to může představovat vcelku nepříjemnou záležitost, zvlášť když nemá možnost se skrýt a v klidu si odložit svršky. Masérna by tedy kromě masážních lehátek a židlí, prostěradel a ručníků nebo třeba olejíčků, měla rozhodně obsahovat tzv. soukromou nebo chcete-li intimní zónu. Nemusíte hned stavět zdi, takovouto zónu totiž vytvoříte velice snadno pomocí paravánů. Ty dokážou velice jednoduše rozdělit místnost a navíc do interiérů  masážních salónů skvěle zapadají. Paravány jsou vyráběny z přírodních materiálů jako je například dřevo, bambus nebo mořská tráva a proto umí navodit líbivou a příjemnou atmosféru. Paravány představují doplňky s mnoha rozmanitými možnostmi. Na trhu se prodávají jednoduché, dvoudílné, třídílné, čtyřdílné nebo paravány, které můžete sestavit do tvaru šestiúhelníku. Rozměry paravánů jsou dostatečně velké, takže ani největší stydlín se nemusí obávat, že jej bude při svlékání či převlékání vidět. Široký výběr se rovněž nabízí u rámů a výplní a tedy celkového a konečného designu. Paravány s černým dřevěným rámem nebo rámem v přírodní barvě dřeva a papírovou výplní připomíná úchvatnou atmosféru země zapadajícího slunce. Při troše fantazie se z masážního salónu může stát oáza klidu a svěžesti inspirovaná Japonskem. Stejně dobře dokážou tuto atmosféru přiblížit paravány s dřevěným rámem a výplní tvořenou štípaným bambusem nebo paravány celé vytvořené z bambusu v jednoduchém a velice praktickém dekoru. Exotiku a čistou přírodu si klienti vybaví při pohledu na paraván s výpletem z provázků mořské trávy. Tyto paravány nabízejí možnost, jak masážní salón osvěžit veselými barvami, protože výplety z mořské trávy se prodávají v hnědé, červenohnědé, oranžové nebo zelené barvě. Pozvednout úroveň masáží a získání loajality klientů je ve vysoké konkurenci velice důležité. Profesionální, ale vstřícný přístup společně s dokonalým interiérem salónu může být v tomto případě rozhodující.

Masážní salón s uklidňujícím interiérem ale rozhodně nemusí být nudný. I moderní styly a trendy si  zde najdou své místo. Masérna může být doplněna o výrazný prvek, který bude přitahovat pozornost zákazníků. I když by se mohlo zdát, že paravány takovým doplňkem nejsou, opak je pravdou. Paravány jsou vyráběny rovněž s různými potisky. Levandulová pole jako výplň paravánu automaticky vyvolávají pocit, jako by byly z paravánu i cítit svou specifickou a příjemnou vůní. Pohled na pole plné fialových kvítků a v pozadí jasně modré nebe navozuje veselou náladu. Rozmanité druhy květů použité pro výplň paravánů působí vždy jemně, ale zároveň také povzbudivě a vkusně. Paravány, které jsou zdobeny mořskými hvězdicemi ležícími v písku nebo motivy vycházejícími ze Zenu působí jako balzám na duši. Dopřát klientům atmosféru přispívající k dokonalé relaxaci je základem úspěchu stejně, jako je zaujmout. A to je možné právě díky nápaditým a originálním paravánům. Touto dekorací a zároveň praktickou pomůckou rozdělíte i místnost, kde masírujete třeba dva klienty zároveň. Díky lehkému provedení zůstane prostor vzdušný a vy si tak užijete masáž v naprostém klidu a pohodě.

Paravány své využití najdou i v restauracích, hotelech, kancelářích či v bytě nebo domě. Opticky rozdělí prostor a poskytnou intimní prostor. Dají se použít i jako dělící příčky, na terasách nebo zahradách. V takových případech je možné pořídit paravány s motivy Paříže, Pisy nebo Route 66. Paravány nejsou jen obyčejnou zástěnou. Krásné vzory výplní z nich dělají okrasné doplňky a výrazné interiérové prvky, které si získávají stále větší obdiv.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Třída Svobody 1119
76302 Zlín-Malenovice
Nabídka masérských, rekondičních a regeneračních služeb péče o tělo: klasická masáž, refle...
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Jednorázová prostěradla
Čistota a hygiena je v masérském salonu klíčová. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salonu.
číst dál »
3198x    0x
Podnikatelský záměr - vzor
číst dál »
69466x    2x
Jak začít podnikat jako masér?
Mám kvalifikaci pro práci maséra a chci podnikat. Ale jak začít?“ – Taky si kladete tuhle otázku? Nevíte s čím, kde a jak začít ...
číst dál »
1260x    0x
Masážní lehátka
Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra.
číst dál »
3330x    0x
Provozní řád II.
Mít vypracován provozní řád je nejen povinnost, ale hlavně výhoda při Vašem podnikání. Přinášíme Vám jeden.
číst dál »
4909x    0x
   Nejbližší kurzy
Kurz masáže těhotných
17.01.2020 - 19.01.2020
(Ostrava)
Kraniosakrální osteopatie (t...
30.01.2020 - 22.11.2020
(Ostrava)
Reflexní terapie 1. – REFLEX...
01.02.2020 - 02.02.2020
(Ostrava)
HOT STONES - masáž lávovými ...
21.02.2020 - 23.02.2020
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
06.03.2020 - 08.03.2020
(Ostrava)
Kurz Spirální Stabilizace 1C...
25.04.2020 - 26.04.2020
(Ostrava)