Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pro masáž
Pro masáž
Wellness procedury
Wellness procedury
Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty
Pro sport
Pro sport
Kosmetika
Kosmetika
Sauny a vířivky
Sauny a vířivky
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Masážní židle

Základní výbava maséra spočívá nejen v masážním lehátku, jednorázových prostěradlech a masážních přípravcích. Aby byly splněny potřeby a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a zároveň byl udržen vysoký standard a komfort, je téměř nezbytné vlastnit také masážní židli, která výborně poslouží rovněž při fyzioterapii a rehabilitačních cvičeních. Dopřejte svým zákazníkům pohodlí a vysokou úroveň služeb, za kterými se budou rádi vracet!

Masážní židle nalézají své uplatnění nejen v masérských salónech, ale také v rehabilitačních a kosmetických centrech, ale také přímo v kancelářích a domácnostech. Jedná se o židle, které svými vlastnostmi pomáhají při obtížích se zády nebo šíji, což ocení zejména lidé se sedavým zaměstnáním.

Přizpůsobte se svému tělu

Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně nejpohodlnější. Možnost nastavení sklonu a výšky různých částí masážní židle tak přináší variabilitu nejen pro klienty, ale i maséry, kteří tak své umění můžou jednoduše praktikovat.

Masážní židle jsou opatřeny 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou a tak ani delší sezení nezpůsobí nepříjemné pocity či tlaky. Výhodou masážní židle je její vysoká stabilita a robustní konstrukce, která ale váží pouhých 8,5 kilogramů, což je velký plus pro ty, kteří za svými zákazníky cestují. Masážní židle zabírá pouze zlomek prostoru oproti masážnímu lehátku a tak ani stísněné možnosti, které může přinést masáž u zákazníka, není žádnou komplikací. Mezi další důležité parametry patří statická a dynamická nosnost. Při výběru masážní židle na ně nezapomínejte. Špatný výběr a nedůsledné prostudování parametrů by využitelnost masážní židle mohlo omezit.

Sestavení židle je velice jednoduché, neskrývá žádné neviditelné „pasti“, které by manipulaci s židlí masérům ztěžovaly nebo znemožňovaly. Rychlé sestavení masážní židle působí profesionálně a šetří drahocenný čas, o který by pak musel přijít klient při masáži.

Jsou výborným pomocníkem zejména u těch klientů, které trápí ortopedické problémy nebo nemůžou či nechtějí při masáži ležet. Na masážní židli můžou profesionální maséři a fyzioterapeuti doslova kouzlit. A jaké typy masáží se dají provádět na masážní židli? To je jedna ze základních a nejdůležitějších otázek. Na masážní židli lze provádět celou škálu masáží, které mohou být zaměřeny na určitou část těla nebo na celé tělo. Masáž hlavy, šíje, zad, rukou a nohou není vůbec žádný problém. Stejně jako na masážních lehátkách i na židlích mohou být prováděny masáže s rehabilitačními prvky, klasické masáže a mnoho dalších. Důležitým faktorem při masážích je souměrná pozice šíje a její uvolnění. Masáže na židlích jsou vhodné pro těhotné ženy a osoby s omezenou hybností. Další výhodou, které masírování na masážních židlích přináší, je možnost masírovat přes oděv, což určitě potěší zákazníky choulostivější na nahotu.

Stejně jako hygienické podmínky, čistota, design a uklidňující atmosféra masérských salónů, je důležitý komfort, profesionální úroveň a co nejméně omezené možnosti v oblasti poskytovaných služeb. Jestliže tedy chcete svým zákazníkům poskytnout služby, měli byste vlastnit masážní židli, která dotváří celek, a vy v žádném případě nebudete překvapeni v případě jeho potřeby, která rozhodně nebude občasná. Dotáhnout svou profesionalitu k dokonalosti znamená příliv nových a vracení se stávajících zákazníků, jejichž spokojenost je mírou vaší dobře odvedené práce. Komplexní služby a perfektní připravenost na požadavky a často velké nároky klientů znamenají úspěch na vašem osobním masérském poli.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

[reklama]
Nad Lomnicí 1102
38801 Blatná
Masáže rekondiční a sportovní – poctivé klasické masáže. Baňkování. Reflexní terapie. Léče...
Třída Svobody 1119
76302 Zlín-Malenovice
Nabídka masérských, rekondičních a regeneračních služeb péče o tělo: klasická masáž, refle...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Masážní lehátka
Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra.
číst dál »
3415x    0x
Masážní salón - hygiena
Zařizujete si svůj vlastní masážní salon? Víme, že byste nejraději zakryli oči úřadem a hygieně. Nemusíte.
číst dál »
13790x    0x
Provozní řád mobilního maséra - vzor
Chystáte se fungovat jako mobilní masér? Přinášíme vám provozní řád mobilního maséra.
číst dál »
8124x    0x
Jak začít podnikat jako masér?
Mám kvalifikaci pro práci maséra a chci podnikat. Ale jak začít?“ – Taky si kladete tuhle otázku? Nevíte s čím, kde a jak začít ...
číst dál »
1794x    0x
Podnikatelský záměr - vzor
číst dál »
69732x    2x
   Nejbližší kurzy
Hot stones
21.02.2020 - 23.02.2020
(Ostrava)
HOT STONES - masáž lávovými ...
21.02.2020 - 23.02.2020
(Ostrava)
Rekvalifikační víkendový mas...
28.02.2020 - 19.04.2020
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
06.03.2020 - 08.03.2020
(Ostrava)
Baňkování podle zásad TČM
27.03.2020 - 27.03.2020
(Uherský Brod)
Gua Sha a akupresurní body p...
24.04.2020 - 24.04.2020
(Uherský Brod)
Kurz Spirální Stabilizace 1C...
25.04.2020 - 26.04.2020
(Ostrava)