Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Pro kosmetičky
Pro kosmetičky

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Masážní židle

Základní výbava maséra spočívá nejen v masážním lehátku, jednorázových prostěradlech a masážních přípravcích. Aby byly splněny potřeby a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a zároveň byl udržen vysoký standard a komfort, je téměř nezbytné vlastnit také masážní židli, která výborně poslouží rovněž při fyzioterapii a rehabilitačních cvičeních. Dopřejte svým zákazníkům pohodlí a vysokou úroveň služeb, za kterými se budou rádi vracet!

Masážní židle nalézají své uplatnění nejen v masérských salónech, ale také v rehabilitačních a kosmetických centrech, ale také přímo v kancelářích a domácnostech. Jedná se o židle, které svými vlastnostmi pomáhají při obtížích se zády nebo šíji, což ocení zejména lidé se sedavým zaměstnáním.

Přizpůsobte se svému tělu

Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně nejpohodlnější. Možnost nastavení sklonu a výšky různých částí masážní židle tak přináší variabilitu nejen pro klienty, ale i maséry, kteří tak své umění můžou jednoduše praktikovat.

Masážní židle jsou opatřeny 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou a tak ani delší sezení nezpůsobí nepříjemné pocity či tlaky. Výhodou masážní židle je její vysoká stabilita a robustní konstrukce, která ale váží pouhých 8,5 kilogramů, což je velký plus pro ty, kteří za svými zákazníky cestují. Masážní židle zabírá pouze zlomek prostoru oproti masážnímu lehátku a tak ani stísněné možnosti, které může přinést masáž u zákazníka, není žádnou komplikací. Mezi další důležité parametry patří statická a dynamická nosnost. Při výběru masážní židle na ně nezapomínejte. Špatný výběr a nedůsledné prostudování parametrů by využitelnost masážní židle mohlo omezit.

Sestavení židle je velice jednoduché, neskrývá žádné neviditelné „pasti“, které by manipulaci s židlí masérům ztěžovaly nebo znemožňovaly. Rychlé sestavení masážní židle působí profesionálně a šetří drahocenný čas, o který by pak musel přijít klient při masáži.

Jsou výborným pomocníkem zejména u těch klientů, které trápí ortopedické problémy nebo nemůžou či nechtějí při masáži ležet. Na masážní židli můžou profesionální maséři a fyzioterapeuti doslova kouzlit. A jaké typy masáží se dají provádět na masážní židli? To je jedna ze základních a nejdůležitějších otázek. Na masážní židli lze provádět celou škálu masáží, které mohou být zaměřeny na určitou část těla nebo na celé tělo. Masáž hlavy, šíje, zad, rukou a nohou není vůbec žádný problém. Stejně jako na masážních lehátkách i na židlích mohou být prováděny masáže s rehabilitačními prvky, klasické masáže a mnoho dalších. Důležitým faktorem při masážích je souměrná pozice šíje a její uvolnění. Masáže na židlích jsou vhodné pro těhotné ženy a osoby s omezenou hybností. Další výhodou, které masírování na masážních židlích přináší, je možnost masírovat přes oděv, což určitě potěší zákazníky choulostivější na nahotu.

Stejně jako hygienické podmínky, čistota, design a uklidňující atmosféra masérských salónů, je důležitý komfort, profesionální úroveň a co nejméně omezené možnosti v oblasti poskytovaných služeb. Jestliže tedy chcete svým zákazníkům poskytnout služby, měli byste vlastnit masážní židli, která dotváří celek, a vy v žádném případě nebudete překvapeni v případě jeho potřeby, která rozhodně nebude občasná. Dotáhnout svou profesionalitu k dokonalosti znamená příliv nových a vracení se stávajících zákazníků, jejichž spokojenost je mírou vaší dobře odvedené práce. Komplexní služby a perfektní připravenost na požadavky a často velké nároky klientů znamenají úspěch na vašem osobním masérském poli.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Třída Svobody 1119
76302 Zlín-Malenovice
Nabídka masérských, rekondičních a regeneračních služeb péče o tělo: klasická masáž, refle...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Jednorázová prostěradla
Čistota a hygiena je v masérském salonu klíčová. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salonu.
číst dál »
3098x    0x
Masážní židle
Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně...
číst dál »
2247x    0x
Jak začít s podnikáním jako masér? I.díl
No přece od začátku. To je každému jasné, nebo žeby od konce? Říká se "Konec dobrý všechno dobré." Dost bylo zábavy,
číst dál »
10852x    3x
Podnikatelský záměr - vzor
číst dál »
68974x    2x
Masážní lehátka
Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra.
číst dál »
3201x    0x
   Nejbližší kurzy
Kurz REIKI 2. stupeň (nejen)...
25.08.2019 - 25.08.2019
(Ostrava)
Kurz SM Systém 1A+B
31.08.2019 - 01.09.2019
(Ostrava)
Kurz Baňkování
05.09.2019 - 06.09.2019
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
06.09.2019 - 08.09.2019
(Ostrava)
Reflexní terapie 1. – REFLEX...
07.09.2019 - 08.09.2019
(Ostrava)
Kurz Thajské masáže
12.09.2019 - 15.09.2019
(Ostrava)
Rekvalifikační víkendový mas...
13.09.2019 - 20.10.2019
(Ostrava)
.