Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Kosmetika
Kosmetika

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Masážní židle

Základní výbava maséra spočívá nejen v masážním lehátku, jednorázových prostěradlech a masážních přípravcích. Aby byly splněny potřeby a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a zároveň byl udržen vysoký standard a komfort, je téměř nezbytné vlastnit také masážní židli, která výborně poslouží rovněž při fyzioterapii a rehabilitačních cvičeních. Dopřejte svým zákazníkům pohodlí a vysokou úroveň služeb, za kterými se budou rádi vracet!

Masážní židle nalézají své uplatnění nejen v masérských salónech, ale také v rehabilitačních a kosmetických centrech, ale také přímo v kancelářích a domácnostech. Jedná se o židle, které svými vlastnostmi pomáhají při obtížích se zády nebo šíji, což ocení zejména lidé se sedavým zaměstnáním.

Přizpůsobte se svému tělu

Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně nejpohodlnější. Možnost nastavení sklonu a výšky různých částí masážní židle tak přináší variabilitu nejen pro klienty, ale i maséry, kteří tak své umění můžou jednoduše praktikovat.

Masážní židle jsou opatřeny 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou a tak ani delší sezení nezpůsobí nepříjemné pocity či tlaky. Výhodou masážní židle je její vysoká stabilita a robustní konstrukce, která ale váží pouhých 8,5 kilogramů, což je velký plus pro ty, kteří za svými zákazníky cestují. Masážní židle zabírá pouze zlomek prostoru oproti masážnímu lehátku a tak ani stísněné možnosti, které může přinést masáž u zákazníka, není žádnou komplikací. Mezi další důležité parametry patří statická a dynamická nosnost. Při výběru masážní židle na ně nezapomínejte. Špatný výběr a nedůsledné prostudování parametrů by využitelnost masážní židle mohlo omezit.

Sestavení židle je velice jednoduché, neskrývá žádné neviditelné „pasti“, které by manipulaci s židlí masérům ztěžovaly nebo znemožňovaly. Rychlé sestavení masážní židle působí profesionálně a šetří drahocenný čas, o který by pak musel přijít klient při masáži.

Jsou výborným pomocníkem zejména u těch klientů, které trápí ortopedické problémy nebo nemůžou či nechtějí při masáži ležet. Na masážní židli můžou profesionální maséři a fyzioterapeuti doslova kouzlit. A jaké typy masáží se dají provádět na masážní židli? To je jedna ze základních a nejdůležitějších otázek. Na masážní židli lze provádět celou škálu masáží, které mohou být zaměřeny na určitou část těla nebo na celé tělo. Masáž hlavy, šíje, zad, rukou a nohou není vůbec žádný problém. Stejně jako na masážních lehátkách i na židlích mohou být prováděny masáže s rehabilitačními prvky, klasické masáže a mnoho dalších. Důležitým faktorem při masážích je souměrná pozice šíje a její uvolnění. Masáže na židlích jsou vhodné pro těhotné ženy a osoby s omezenou hybností. Další výhodou, které masírování na masážních židlích přináší, je možnost masírovat přes oděv, což určitě potěší zákazníky choulostivější na nahotu.

Stejně jako hygienické podmínky, čistota, design a uklidňující atmosféra masérských salónů, je důležitý komfort, profesionální úroveň a co nejméně omezené možnosti v oblasti poskytovaných služeb. Jestliže tedy chcete svým zákazníkům poskytnout služby, měli byste vlastnit masážní židli, která dotváří celek, a vy v žádném případě nebudete překvapeni v případě jeho potřeby, která rozhodně nebude občasná. Dotáhnout svou profesionalitu k dokonalosti znamená příliv nových a vracení se stávajících zákazníků, jejichž spokojenost je mírou vaší dobře odvedené práce. Komplexní služby a perfektní připravenost na požadavky a často velké nároky klientů znamenají úspěch na vašem osobním masérském poli.Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Na Bystřičce 8
77900 Olomouc
Regenerační centrum Maobi poskytuje kvalitní masáže v Olomouci. Můžete odpočívat v příjemn...
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Je potrebná registračná pokladňa pre maséra?
číst dál »
8430x    0x
Tajemství, jak vycházet s lidmi
Využíváme pouze malou část svých tělesných a duševních schopností.
číst dál »
3241x    0x
Masážní salón - hygiena
Zařizujete si svůj vlastní masážní salon? Víme, že byste nejraději zakryli oči úřadem a hygieně. Nemusíte.
číst dál »
13035x    0x
Jak začít s podnikáním jako masér? I.díl
No přece od začátku. To je každému jasné, nebo žeby od konce? Říká se "Konec dobrý všechno dobré." Dost bylo zábavy,
číst dál »
11186x    3x
Provozní řád mobilního maséra - vzor
Chystáte se fungovat jako mobilní masér? Přinášíme vám provozní řád mobilního maséra.
číst dál »
7402x    0x
   Nejbližší kurzy
Kraniosakrální terapie-OČI
19.10.2019 - 20.10.2019
(Ostrava)
Horké lávové kameny
25.10.2019 - 25.10.2019
(Uherský Brod)
Bowenova tlaková masáž 1.
25.10.2019 - 28.10.2019
(Ostrava)
Kurz Pánevní dno
28.10.2019 - 28.10.2019
(Ostrava)
Manuální lymfatická drenáž
30.10.2019 - 03.11.2019
(Ostrava)
Měření (focení) AURY
31.10.2019 - 01.11.2019
(Ostrava)
Kurz SM Systém 1A+B
02.11.2019 - 03.11.2019
(Ostrava)
.