Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pro masáž
Pro masáž
Wellness procedury
Wellness procedury
Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty
Pro sport
Pro sport
Kosmetika
Kosmetika
Zdraví
Zdraví
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Masážní lehátka

Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra. Dalo by se říci, že tvoří srdce masérských prostorů, protože kromě pár výjimek, bez masážního lehátka prostě nemůžete a ani neposkytnete klientovi pohodlí a uvolňující masáž. Spokojenost zákazníků je založena na mnoha faktorech. Nepodceňujte kvalitu a vybudujte si pevný základ masérské kariéry a spokojenou klientelu díky kvalitním masážním lehátkům.

Vybírejte kvalitu


Masážní lehátka si můžete pořídit v rozmanité podobě. Běžně se využívá materiál jako je dřevo či hliník. Setkat se rovněž můžete se skládacími lehátky a v neposlední řadě s elektrickými masážními lehátky, které patří k nejvyšší kvalitě. Co vám můžou jednotlivá lehátka nabídnout? Dřevěná lehátka bývají vyráběna z tvrdého bukového dřeva a téměř vždy se dají složit. Když si takové lehátko vybíráte, měli byste si dobře rozmyslet, zda bude trvale umístěno v salóně nebo jestli jej budete s sebou nosit za klienty domů. Dřevěná lehátka jsou skládací a jejich nízká hmotnost je předurčuje k univerzálnímu využití. U dřevěných lehátek můžete nastavit výšku i několik různých poloh a tak nemusí sloužit pouze k masážím, ale své uplatnění najde i jako kosmetické lehátko či vyšetřovací stůl. Podhlavníky se dají rovněž nastavovat dle potřeb zákazníka. Lehátka jsou vycpaná 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou a tím pádem je komfort klienta plně zajištěn. Některá masážní lehátka jsou vycpaná až 7 cm hrubým molitanem a potažena tzv. soft touch, což vyjadřuje vlastnosti hebké koženky, díky které zajistíte maximální pohodlí svým klientům. Dřevěná lehátka se vyrábějí také ve verzi s odnímatelnými otvory na břicho a prsa, která jsou vhodná i pro těhotné ženy.

Hliníková masážní lehátka se vyznačují svou lehkostí. Pokud tedy za svými zákazníky více cestujete, určitě jej velmi oceníte. Stejně jako u dřevěných lehátek, i zde je možnost nastavení výšky, sklonu, polohy a podhlavníku. Materiál podhlavníku a jeho celková podoba byla vytvořena tak, aby švy či jiné nerovnosti nepůsobily při masáží rušivě a váš klient si tak mohl vychutnat masáž bez zbytečných otlaků.

Profesionální výbava


Elektrická masážní lehátka jsou určena profesionálům, pro které je provádění masáží denní náplní. Pokud byste chtěli dopřát svým zákazníkům maximální spokojenost, uvolnění a komfort, pak jsou elektrická lehátka určena právě vám. To, jak bude lehátko vypadat, záleží také v mnoha ohledech na vás samotných. Šířku lehátka si zadáváte sami, stejně tak si sami určujete, zda bude mít lehátko nějaké výřezy kvůli lepšímu přístupu k zákazníkovi. Dvouvrstvý molitan s vysokou hustotou pokrytý kvalitní koženkou či kůží podtrhuje dokonalý odpočinek. I v tomto případě máte možnost nastavovat výšku, sklon či podhlavník. Elektrické lehátko je určeno do masážních salónů. Vzhledem k jejich poměrně vysoké hmotnosti nemáte možnost jej s sebou vozit ke klientům domů.

Pokud vlastníte masážní lehátko, neměli byste zapomenout ani na tašku na lehátko. Nejenže v tašce masážní lehátko přenesete, ale také vám pomůže zabránit mechanickému poškození a tedy všelijakým zbytečným oděrkám. K lehátku byste si měli pořídit rovněž kvalitní podhlavník, který nebude klienta tlačit do obličeje. K masážím na lehátku využijete také válec nebo půlválec, kterými se podkládají kolena, kotníky nebo hlava.

Masážní lehátko je pro maséra naprosto nezbytnou a stěžejní výbavou. Pokud i vy chcete své klienty ohromit uklidňující či uvolňující masáží, neměli byste zapomínat na kvalitu lehátka a možnosti, které vám nabízí. Vybírejte masážní lehátko pečlivě. Vaše uvážlivost se vám vrátí na spokojených a pravidelně se vracejících klientech.
Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

[reklama]
Na Bystřičce 8
77900 Olomouc
Regenerační centrum Maobi poskytuje kvalitní masáže v Olomouci. Můžete odpočívat v příjemn...
Sokolovská 129/50
186 00 Praha
Nabídka relaxačních, sportovních masáží, Havajské Lomi Lomi, lávových kamenů, čínské masáž...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Masážní lehátka
Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra.
číst dál »
3545x    0x
Provozní řád mobilního maséra - vzor
Chystáte se fungovat jako mobilní masér? Přinášíme vám provozní řád mobilního maséra.
číst dál »
8772x    0x
Provozní řád II.
Mít vypracován provozní řád je nejen povinnost, ale hlavně výhoda při Vašem podnikání. Přinášíme Vám jeden.
číst dál »
5258x    0x
Masážní židle
Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně...
číst dál »
2621x    0x
Podnikatelský záměr - vzor
číst dál »
70373x    2x
   Nejbližší kurzy
Aromaterapeutická relaxační ...
21.08.2020 - 23.08.2020
(Ostrava)
Rekvalifikační víkendový mas...
11.09.2020 - 18.10.2020
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
25.09.2020 - 27.09.2020
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 1.
01.10.2020 - 04.10.2020
(Ostrava)
Hot Stones Masáž
16.10.2020 - 18.10.2020
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 2.
05.11.2020 - 08.11.2020
(Ostrava)
Myofasyciální techniky 3. – ...
14.11.2020 - 15.11.2020
(Ostrava)