Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pro masáž
Pro masáž

Wellness procedury
Wellness procedury

Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty

Pro sport
Pro sport

Kosmetika
Kosmetika

Sauny a vířivky
Sauny a vířivky

Akce
Akce

Novinky
Novinky

Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Jednorázová prostěradla

Čistota a hygiena je v masérském salónů stěžejní. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí v útulném a čistém prostředí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salónu. Na masážních lehátkách nesmí chybět běloskvoucí voňavá prostěradla, stejně tak musí být klientům dostupné ručníky. Stejně jako v saunách či kosmetických salónech, by i v masérském salóně měly tyto základní potřeby mít své pevné místo. Komfort ve všech ohledech dnes patří k standardním službám, které mají velký vliv na spokojenost zákazníka. Masáže jsou oborem, kde panuje široká konkurence. V bojích o každičkého zákazníka hraje roli úplně každý detail, a proto něco tak důležitého, jako je hygiena a čistota, by rozhodně nemělo zůstat opomíjeno.

Za srdce masérského salónu by se dalo považovat masážní lehátko. Bez něj by se jen těžko prováděly samotné masáže. Pro pohodlí a uvolňující masážní proceduru musí lehátko splňovat více kritérií, mezi které také samozřejmě patří zmiňovaná hygiena a čistota. Stejně jako u doktora, tak ani v masérském salónu se striktně nesmí zapomínat na výměny prostěradel. Rychlých, jednoduchých a ekonomických výměn prostěradel se dá dosáhnout prostřednictvím jednorázových prostěradel. Jednorázová prostěradla jsou vyrobena z hygienické hydrofilní netkané textilie, u které nemusíte mít strach, že by škrábala, kousala nebo nepříjemně dráždila kůži. Naopak textilie je příjemná na dotek a tím, že je hydrofilní, zachycuje a vstřebává pot, olejíčky a veškerou vodu. Balení jednorázových prostěradel obsahuje 20 nebo 50 kusů o rozměrech 200cm x 80 cm, což je velikost dostatečná na dospělého člověka. Jednorázová prostěradla je možné zakoupit i ve formě role, ze které se jednoduše odstřihuje potřebná část prostěradla. Tímto ale hygiena u masážních lehátek nekončí.  

Zapomenout na hlavu a obličej by byla velká chyba. Obličej se při masážích potí, ženy po sobě zanechávají stopy make-upu, může se stát, že se pustí i pramínek z čerstvě nabarvených vlasů a ten dokáže udělat nehezké skvrny, které z masážních lehátek nejdou odstranit vždy lehce. Takže pro pohodlí klientů, ale i pro ulehčenou práci maséra při omývání lehátek, je vhodné mít po ruce jednorázové podhlavníky. Podhlavníky jsou vyráběny z celulózy, která je při dotyku velice jemná a hebká. Jednorázové podhlavníky je možné zakoupit ve tvaru U tzn. podhlavník není součástí konstrukce lehátka a je možné jej od lehátka oddělit. Další dostupné podhlavníky jsou ve tvaru X a ty jsou určeny pro masážní lehátka, která mají otvor na obličej přímo v jeho konstrukci. Podhlavníky se také vyrábějí z netkané textilie, která se používá i pro jednorázová prostěradla. Tato varianta nabízí rovněž tvary podhlavníků U a X a stejně jako podhlavníky z celulózy, vyhovují všem hygienickým standardům.

K dalším věcem, které zaručují dokonalou hygienu a pohodlí, patří i masérské či saunové plachty. Ty jsou vyráběny ze stoprocentní bavlny a jejich rozměry umožňují zákazníkovi se do nich pohodlně zabalit. V masérském salónu rozhodně nesmí chybět ani ručníky a osušky. Ručníky je možné použít jako přikrývka podhlavníku a samozřejmě jsou ručníky nepostradatelným pomocníkem při masážích a závěrečné péči. Ručníky a osušky se prodávají v mnoha rozměrech a tak může být komfort zajištěn úplně pro každého.

Symbolem čistoty a hygieny je bezesporu bílá barva. Běloskvoucí ručníky a prostěradla jsou vynikající vizitkou, která dává najevo, že je na tyto oblasti kladen důraz. Bílý interiér masérského salónu a bílá barva doplňků vytvoří u klientů intenzivní pocit a důvěru směrem k hygieně a čistotě. Není nic jednoduššího, než se vyhnout problémům s hygienou. Jednorázová prostěradla, podhlavníky, ručníky a osušky jsou jako rychlí a efektivní pomocníci k nezaplacení.

Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

Přidat komentář


Jméno
E-mail (slouží pouze pro ověření / autorizaci příspěvku)
Ochrana proti spamu
Komentář


Souhlasím s pravidly pro komentáře
[reklama]
Na Bystřičce 8
77900 Olomouc
Regenerační centrum Maobi poskytuje kvalitní masáže v Olomouci. Můžete odpočívat v příjemn...
Třída Svobody 1119
76302 Zlín-Malenovice
Nabídka masérských, rekondičních a regeneračních služeb péče o tělo: klasická masáž, refle...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Jak začít podnikat jako masér?
Mám kvalifikaci pro práci maséra a chci podnikat. Ale jak začít?“ – Taky si kladete tuhle otázku? Nevíte s čím, kde a jak začít ...
číst dál »
988x    0x
Masážní lehátka
Masérský salón by nebyl ničím bez masážního lehátka, které patří mezi základní a neopomenutelnou část salónu nebo výbavy mobilního maséra.
číst dál »
3257x    0x
Tajemství, jak vycházet s lidmi
Využíváme pouze malou část svých tělesných a duševních schopností.
číst dál »
3241x    0x
Jednorázová prostěradla
Čistota a hygiena je v masérském salonu klíčová. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salonu.
číst dál »
3152x    0x
Masážní salón - hygiena
Zařizujete si svůj vlastní masážní salon? Víme, že byste nejraději zakryli oči úřadem a hygieně. Nemusíte.
číst dál »
13035x    0x
   Nejbližší kurzy
Kraniosakrální terapie-OČI
19.10.2019 - 20.10.2019
(Ostrava)
Horké lávové kameny
25.10.2019 - 25.10.2019
(Uherský Brod)
Bowenova tlaková masáž 1.
25.10.2019 - 28.10.2019
(Ostrava)
Kurz Pánevní dno
28.10.2019 - 28.10.2019
(Ostrava)
Manuální lymfatická drenáž
30.10.2019 - 03.11.2019
(Ostrava)
Měření (focení) AURY
31.10.2019 - 01.11.2019
(Ostrava)
Kurz SM Systém 1A+B
02.11.2019 - 03.11.2019
(Ostrava)
.