Vybavení pro maséry a wellness centra
720 540 422 (prac. dny 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Wellness
Wellness
Knihy, DVD, plakáty
Knihy, DVD, plakáty
Sport a fyzio
Sport a fyzio
Kosmetika
Kosmetika
Zdraví
Zdraví
Akce
Akce
Novinky
Novinky
Vyhledávání
Jihočeský krajJihomoravský krajKarlovarský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajPlzeňský krajPrahaStředočeský krajÚstecký krajVysočina krajZlínsky kraj
Odebírání novinek
Pro zasílání novinek zadejte e-mail

Jednorázová prostěradla

Čistota a hygiena je v masérském salónů stěžejní. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí v útulném a čistém prostředí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salónu. Na masážních lehátkách nesmí chybět běloskvoucí voňavá prostěradla, stejně tak musí být klientům dostupné ručníky. Stejně jako v saunách či kosmetických salónech, by i v masérském salóně měly tyto základní potřeby mít své pevné místo. Komfort ve všech ohledech dnes patří k standardním službám, které mají velký vliv na spokojenost zákazníka. Masáže jsou oborem, kde panuje široká konkurence. V bojích o každičkého zákazníka hraje roli úplně každý detail, a proto něco tak důležitého, jako je hygiena a čistota, by rozhodně nemělo zůstat opomíjeno.

Za srdce masérského salónu by se dalo považovat masážní lehátko. Bez něj by se jen těžko prováděly samotné masáže. Pro pohodlí a uvolňující masážní proceduru musí lehátko splňovat více kritérií, mezi které také samozřejmě patří zmiňovaná hygiena a čistota. Stejně jako u doktora, tak ani v masérském salónu se striktně nesmí zapomínat na výměny prostěradel. Rychlých, jednoduchých a ekonomických výměn prostěradel se dá dosáhnout prostřednictvím jednorázových prostěradel. Jednorázová prostěradla jsou vyrobena z hygienické hydrofilní netkané textilie, u které nemusíte mít strach, že by škrábala, kousala nebo nepříjemně dráždila kůži. Naopak textilie je příjemná na dotek a tím, že je hydrofilní, zachycuje a vstřebává pot, olejíčky a veškerou vodu. Balení jednorázových prostěradel obsahuje 20 nebo 50 kusů o rozměrech 200cm x 80 cm, což je velikost dostatečná na dospělého člověka. Jednorázová prostěradla je možné zakoupit i ve formě role, ze které se jednoduše odstřihuje potřebná část prostěradla. Tímto ale hygiena u masážních lehátek nekončí.  

Zapomenout na hlavu a obličej by byla velká chyba. Obličej se při masážích potí, ženy po sobě zanechávají stopy make-upu, může se stát, že se pustí i pramínek z čerstvě nabarvených vlasů a ten dokáže udělat nehezké skvrny, které z masážních lehátek nejdou odstranit vždy lehce. Takže pro pohodlí klientů, ale i pro ulehčenou práci maséra při omývání lehátek, je vhodné mít po ruce jednorázové podhlavníky. Podhlavníky jsou vyráběny z celulózy, která je při dotyku velice jemná a hebká. Jednorázové podhlavníky je možné zakoupit ve tvaru U tzn. podhlavník není součástí konstrukce lehátka a je možné jej od lehátka oddělit. Další dostupné podhlavníky jsou ve tvaru X a ty jsou určeny pro masážní lehátka, která mají otvor na obličej přímo v jeho konstrukci. Podhlavníky se také vyrábějí z netkané textilie, která se používá i pro jednorázová prostěradla. Tato varianta nabízí rovněž tvary podhlavníků U a X a stejně jako podhlavníky z celulózy, vyhovují všem hygienickým standardům.

K dalším věcem, které zaručují dokonalou hygienu a pohodlí, patří i masérské či saunové plachty. Ty jsou vyráběny ze stoprocentní bavlny a jejich rozměry umožňují zákazníkovi se do nich pohodlně zabalit. V masérském salónu rozhodně nesmí chybět ani ručníky a osušky. Ručníky je možné použít jako přikrývka podhlavníku a samozřejmě jsou ručníky nepostradatelným pomocníkem při masážích a závěrečné péči. Ručníky a osušky se prodávají v mnoha rozměrech a tak může být komfort zajištěn úplně pro každého.

Symbolem čistoty a hygieny je bezesporu bílá barva. Běloskvoucí ručníky a prostěradla jsou vynikající vizitkou, která dává najevo, že je na tyto oblasti kladen důraz. Bílý interiér masérského salónu a bílá barva doplňků vytvoří u klientů intenzivní pocit a důvěru směrem k hygieně a čistotě. Není nic jednoduššího, než se vyhnout problémům s hygienou. Jednorázová prostěradla, podhlavníky, ručníky a osušky jsou jako rychlí a efektivní pomocníci k nezaplacení.

Komentáře
(0)

K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první.

[reklama]
Na Bystřičce 8
77900 Olomouc
Regenerační centrum Maobi poskytuje kvalitní masáže v Olomouci. Můžete odpočívat v příjemn...
Wilsonova 8
75002 Přerov
Klasická masáž, medová masáž, Dornova terapie, Breussova masáž, lávové kameny, Thajská mas...
Zobrazit další články
Zobrazit kategorie článků
Podnikatelský záměr - vzor
číst dál »
70487x    2x
Masážní židle
Masážní židle umožňuje nastavení výšky a sklonu podhlavníku, výšky opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Klienti si tak sami můžou říci, která poloha je pro ně...
číst dál »
2664x    0x
Jednorázová prostěradla
Čistota a hygiena je v masérském salonu klíčová. Dopřát zákazníkům komfort a pohodlí je více než důležité pro jejich opětovný návrat a celkovou pověst salonu.
číst dál »
3468x    0x
Je potrebná registračná pokladňa pre maséra?
číst dál »
8820x    0x
Jak začít podnikat jako masér?
Mám kvalifikaci pro práci maséra a chci podnikat. Ale jak začít?“ – Taky si kladete tuhle otázku? Nevíte s čím, kde a jak začít ...
číst dál »
3608x    0x
   Nejbližší kurzy
Aromaterapeutická relaxační ...
21.08.2020 - 23.08.2020
(Ostrava)
Rekvalifikační víkendový mas...
11.09.2020 - 18.10.2020
(Ostrava)
Lektorský kurz baby a dětské...
25.09.2020 - 27.09.2020
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 1.
01.10.2020 - 04.10.2020
(Ostrava)
Hot Stones Masáž
16.10.2020 - 18.10.2020
(Ostrava)
Manuální lymfatická drenáž
28.10.2020 - 01.11.2020
(Ostrava)
Bowenova tlaková masáž 2.
05.11.2020 - 08.11.2020
(Ostrava)